Print deze pagina

Locaties Afdelingsvergaderingen

vrijdag, 14 augustus 2020 13:32
Locaties Afdelingsvergaderingen

De locaties van de Afdelingsvergadering Apeldoorn (21 september) en de Afdelingsvergadering Den Helder (6 oktober) zijn gewijzigd. De gewijzigde locaties vindt u in het vergaderschema hieronder. Bezoekt u de vergadering van uw afdeling, dan kunt u niet alleen onderwerpen inbrengen, maar krijgt u ook de meest actuele informatie over alles wat met uw rechtspositie te maken heeft.

 

Afdeling Amsterdam  

Maandag 14 september 2020. Aanvang: 19.00 uur

Plaats: Het ECA (Evenementencentrum Amsterdam) bij het MEA Marine-Etablissement Amsterdam in gebouw 030, zaal Elbe (97), Kattenburgerstraat 7, 1018 JA Amsterdam 

Afdeling Zeeland

Dinsdag 15 september 2020. Aanvang: 19:30 uur

Plaats: VOC, Faradayweg 1, 4382 NX Vlissingen

Afdeling Friesland & Havelte/ Steenwijk

Donderdag 17 september 2020. Aanvang: 19.00 uur

Plaats: M.F.C., It Maskelyn, Easteromwei 5, 9254 GM Hurdegaryp

Afdeling Apeldoorn

Maandag 21 september 2020. Aanvang: 19.30 uur

Plaats: Echos Home, Deelenseweg 28, 6816 TS Schaarsbergen

Afdeling Limburg

Dinsdag 22 september 2020. Aanvang: 20.00 uur

Plaats: Brasserie MINLI Strijthagen BV, Einsteinstraat 5, 6372 BW Landgraaf

Afdeling Zwolle

Dinsdag 22 september 2020. Aanvang: 19.30 uur

Plaats: Gebouw 150 Tonnetkazerne, Eperweg 141, 8084 HE ’t Harde

Afdeling Doorn

Donderdag 24 september 2020 Aanvang: 10.00 uur

Plaats: VBH-kazerne Gouden Bal, Oude Arnhemse Bovenweg 1D, 3941 XM Doorn

MAXIMUM AANTAL BEZOEKERS I.V.M. CORONA BEREIKT
Afdeling Twente/Eibergen

Donderdag 24 september 2020. Aanvang: 19.30 uur

Plaats: Kulturhus, Henry Woodstraat 62, 7558 CP Hengelo

Afdeling West-Brabant

Dinsdag 29 september 2020. Aanvang: 19.30 uur

Plaats: Polski Dome, geb-D “Sociëteit Onder de Toren” Trip van Zoudtlandt kazerne, De la Reijweg 95, 4818 BA Breda

Afdeling Assen

Woensdag 30 september 2020. Aanvang: 19.30 uur

Plaats: Brammert, Johan Friso Kazerne, Balkenweg 3, 9405 CC Assen

Afdeling Duitsland

Donderdag 1 oktober 2020. Aanvang: 19.00 uur

Plaats: Gasthaus Helga Weber, Wiesenstraße 22, 66882 Hütschenhausen

Afdeling Eindhoven

Maandag 5 oktober 2020. Aanvang: 19.30 uur 

Plaats: Echos Home ‘De Vrijheid’, Eindhovensedijk 33, 5688 GN Oirschot

Afdeling Valkenburg

Dinsdag 6 oktober 2020. Aanvang: 20.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur)

Plaats: Dorpscentrum Oegstgeest, Lijtweg 9, 2341 HA Oegstgeest

Afdeling Den Helder

Dinsdag 6 oktober 2020. Aanvang: 19.00 uur

Plaats: Dukdalf Beuk 1, Hoofdgracht 4, 1781 AA Den Helder

Afdeling Rotterdam

Donderdag 8 oktober 2020. Aanvang: 15.30 uur

Plaats: Echos Home “Het Anker” Van Ghentkazerne, Toepad 120, 3063 NJ Rotterdam

AFGELAST
Afdeling Volkel/De Peel

Donderdag 8 oktober 2020. Aanvang: 19.30 uur

Plaats: Scouting gebouw “de Pionier”, Hulstheuvel 15, 5404 PR Uden

Afdeling Amersfoort/Utrecht

Maandag 12 oktober 2020. Aanvang 19.30: uur

Plaats: Sporthal Rustenburg, Fürglerplein 3, 3815 KZ Amersfoort

Afdeling Den Haag

Dinsdag 13 oktober 2020. Aanvang: 19.30 uur

Plaats: VBM-kantoor, Ametisthorst 20, 2592 HN Den Haag

Foto: Hille Hillinga/Mediacentrum Defensie)
Getagged onder Afdelingsvergadering   
Log in om reacties te plaatsen
Inloggen Registreren

LOGIN MET UW ACCOUNTGEGEVENS

Gebruikersnaam
Wachtwoord