dinsdag, 16 februari 2016 15:00

8 - Kun je, als je een militair in fase 2 of 3 (FPS) bent een loonaanvulling krijgen bij vrijwillig ontslag?

Beoordeel dit item
(0 stemmen)
In het Besluit bovenwettelijke uitkeringen bij werkloosheid voor de sector Defensie regelt artikel 17a dat de militair die een functie vervult in fase 2 of 3, die vrijwillig ontslag neemt en een nieuwe betrekking aanvaardt in aanmerking komt voor een loonaanvulling. Die is 50% van het verschil tussen het inkomen uit de nieuwe betrekking en de berekeningsgrondslag voor de pensioenen die hij/zij als militair heeft bereikt. Voorwaarde is wel dat je – grofweg gezegd – niet minder mag gaan verdienen dan 80 procent van je salaris als militair. Defensie vult je lagere salaris maximaal drie jaar aan.
Lees 4714 keer Laatst aangepast op donderdag, 01 maart 2018 15:15
Log in om reacties te plaatsen

Stel een vraag

help

 

Sitevizier

Sitevizier is de online nieuwsbrief van de VBM. U kunt zich hier aanmelden.

Deze site maakt gebruik van functionele en analytische cookies.

Ik begrijp het

De Vakbond voor Burger en Militair defensiepersoneel VBM

De VBM is er voor:

Defensiemedewerkers

Burgers

MILITAIREN

BURGERS

Reservisten

Postactieven & Veteranen

RESERVISTEN

PA & VETERANEN

Contact

VBM

Bezoekadres: Ametisthorst 20, Den Haag
Postadres: Postbus 93037, 2509 AA Den Haag
Tel. 070-3155111

Voor uitgebreide contactinformatie kijk hier >>>

Ga snel naar:

BBTV Sitevizier
Helpdesk Lid worden